Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Beylikdüzü Vinç Kiralama

03.07.2019
67
Beylikdüzü Vinç Kiralama

Beylikdüzü Mobil Vinç Kiralama

Beylikdüzü Sepetli Vinç Kiralama

Köksel vinç firması olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu bölgelerinde 7/24 mobil vinç kiralama, Beylikdüzü hiyap vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, Beylikdüzü jcb bekoloder kiralama, Beylikdüzü manitou kiralama, Beylikdüzü ekskavatör kiralama, Beylikdüzü bobcat kiralama, Beylikdüzü silindir kiralama, Beylikdüzü forklift kiralama,  semtin her bölgelerinde, inşaat sektöründe, fabrika, çelik konstrüksiyon, depo ve antrepo alanlarında

Bölgede popüler olan inşaat sektörü, gelişmekte olan Beylikdüzü ve bu bölgede en çok tercih edilen ve Beylikdüzü semtine bağlı kiralık vinç firması olan Köksel Vinç tüm vinç ihtiyaçlarınızı itina ile gidermeye devam ediyor.

Vinç kiralarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Vinç kiraladığınız firmanın parkurundaki araçların belgelerinin, bu vinçleri taşıyacak uzun araçların ve araçları kullanacak operatörlerin de tüm belge ve izinlerinin de Ulaştırma Bakanlığından alınmış olması gerekir.

Beylikdüzü vinç kiralama hizmeti almadan önce bizi arayın ve ihtiyacınızı karşılayacak uygun vinç ekibimiz tarafınıza itina ile tahsis edilsin.

Yapılacak işlerin teklifini ve iş keşfini iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

 Aylık, Günlük, Saatlik vinç kiralama ve diğer iş makinalarımızla hizmet vermekten gurur duyarız.

Beylikdüzü Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0212 487 70 71 – 0532 325 73 09 – 0532 642 27 64

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: